خانه » فروش فوری تنظیم بازار محصولات ایران خودرو ۲۴ مهر

فروش فوری تنظیم بازار محصولات ایران خودرو ۲۴ مهر

بدینوسیله به اطلاع کلیه نمایندگان و متقاضیان محترم شرکت ایران خودرو می رساند، شرایط فروش اعتباري محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 98/07/24 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد:

با هدف جلوگیري از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام براي مصرف کننده نهایی خودرو،شرکت ایران خودرو فیلترهاي را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا” تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتري از سوي شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد.

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباري:

در این روش فروش صرفا” مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک هاي طرح ” سامانه صیاد ” را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد،و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتري به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

ضمنا “چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا” از مشتري صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ،دو و …) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد.

همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چکها براي کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی هاي محترم در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

و لازم به توضیح است مشتریان محترم حداکثر ظرف 10 روز پس از ایجاد قرارداد می بایستی نسبت به ارائه چک به نمایندگی اقدام نمایند در غیراین صورت قرارداد آنها یک طرفه از سوي شرکت ایران خودرو ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 98/07/22

avatar
   
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات
اشاره به موضوع
معین
مهمان
معین

انقدر گیج شدن این ماشینهای آشغالیرو تولید کردند بیخودی حالا جو می دن قالب کنند به ملت این دنا پلاس های بدون سانروفو

رمضانعلی
مهمان
رمضانعلی

مدت زمان فروش ۱ دقیقه نهایتا

امیر علی عزیزی
مهمان
امیر علی عزیزی

اصلا این بازارو شما به گند کشیدید با این نوع فروشتون همش چهارتا ماشین میزارید ۳۰ ثانیه تمومه قیمتو بیار پایین خودرو هارو تحویل بده اگه می خوای بازارو تنظیم کنی اگه نه قسم حضرت عباس و باور کنیم یا دم خروسو

محسن
مهمان
محسن

شما معوقات قبل را بده نمی خواد بازارو تنظیم کنی اونهارو بدی خودش تنظیم میشه

راوی
مهمان
راوی

بابا بس کن ایران خودرو این طرح فروش مثلا قسطی را کی می خوای این همه محدودیت را برداری