//فروش فوری تنظیم بازار محصولات ایران خودرو ۲۴ مهر

فروش فوری تنظیم بازار محصولات ایران خودرو ۲۴ مهر

بدینوسیله به اطلاع کلیه نمایندگان و متقاضیان محترم شرکت ایران خودرو می رساند، شرایط فروش اعتباري محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 98/07/24 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد:

با هدف جلوگیري از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام براي مصرف کننده نهایی خودرو،شرکت ایران خودرو فیلترهاي را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا” تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتري از سوي شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد.

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباري:

در این روش فروش صرفا” مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک هاي طرح ” سامانه صیاد ” را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد،و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتري به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

ضمنا “چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا” از مشتري صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ،دو و …) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد.

همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چکها براي کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی هاي محترم در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

و لازم به توضیح است مشتریان محترم حداکثر ظرف 10 روز پس از ایجاد قرارداد می بایستی نسبت به ارائه چک به نمایندگی اقدام نمایند در غیراین صورت قرارداد آنها یک طرفه از سوي شرکت ایران خودرو ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 98/07/22

avatar
   
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات
اشاره به موضوع
راوی
مهمان
راوی

بابا بس کن ایران خودرو این طرح فروش مثلا قسطی را کی می خوای این همه محدودیت را برداری

محسن
مهمان
محسن

شما معوقات قبل را بده نمی خواد بازارو تنظیم کنی اونهارو بدی خودش تنظیم میشه

امیر علی عزیزی
مهمان
امیر علی عزیزی

اصلا این بازارو شما به گند کشیدید با این نوع فروشتون همش چهارتا ماشین میزارید ۳۰ ثانیه تمومه قیمتو بیار پایین خودرو هارو تحویل بده اگه می خوای بازارو تنظیم کنی اگه نه قسم حضرت عباس و باور کنیم یا دم خروسو

رمضانعلی
مهمان
رمضانعلی

مدت زمان فروش ۱ دقیقه نهایتا

معین
مهمان
معین

انقدر گیج شدن این ماشینهای آشغالیرو تولید کردند بیخودی حالا جو می دن قالب کنند به ملت این دنا پلاس های بدون سانروفو

CLOSE
CLOSE