//عرضه و فروش هایما S5 و S7 در بورس کالا – آذر ۱۴۰۱

عرضه و فروش هایما S5 و S7 در بورس کالا – آذر ۱۴۰۱

عرضه هایما S5 و S7 در بورس کالا

شرکت ایران خودرو در جدیدترین مرحله عرضه محصولات خود در بورس کالا، دو خودرو هایما S5 و هایما S7 را روز دوشنبه ۷ آذر ماه ۱۴۰۱ به فروش می‌رساند.

  • در این مرحله، ۴۰۰ دستگاه هایما S7 سفید، ۲۰۰ دستگاه هایما S7 سفارشی مشکی آبنوس (با روکش نانو سرامیکی)، ۲۰۰ دستگاه هایما S5 سفید، ۵۰ دستگاه هایما S5 قرمز ونیزی (با روکش نانو سرامیکی) و ۵۰ دستگاه هایما S5 نقره‌ای تیتانیوم (با روکش نانو سرامیکی) عرضه می‌شوند.
  • هر کد ملی تنها امکان خرید یک دستگاه خودرو در این مرحله را دارد.
  • متقاضیان باید بالای ۱۸ سال باشند.
  • کسانی که در عرضه‌های قبلی از بورس کالا خودرو خریده‌اند، مجاز به ثبت‌نام در این مرحله نیستند.
  • مبلغ پیش پرداخت خودرو هایما S5 و هایما S7، ۲۵ درصد قیمت پایه است.
  • برندگان هایما S5، علاوه بر ۱۲ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی، موظف به پرداخت ۴ میلیون و ۳۷۱ هزار تومان بابت هزینه‌های جانبی هستند.
  • برندگان هایما S7 نیز علاوه بر ۱۳ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی، باید ۴ میلیون و ۳۷۱ هزار تومان بابت سایر هزینه‌ها بپردازند.

عرضه تمامی این خودروها، هر کدملی (خریداران حقیقی) مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کد‌های عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک خودرو بوده و خریداران باید شرایط سنی 18 سال را داشته و اشخاصی که در عرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس اینجا اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه‌های متعلقات قانونی) اطلاع‌رسانی می‌شود علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی‌های مجاز، بیمه‌گر موردنظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه‌های جانبی اقدام کنند.

دوشنبه 400 دستگاه هایما S 7 سفید، 200 دستگاه هایما S 7 مشکی آبنوس سفارشی، 200 دستگاه هایما S 5 سفید، 50 دستگاه هایما S 5 قرمز ونیزی و 50 دستگاه هایما S 5 نقره‌ای تیتانیوم را در تالار بورس کالا عرضه می‌کند.

ایران خودرو قیمتی را که برای هایما S 7 سفید در نظر گرفته 810 میلیون تومان و هایما S 7 مشکی آبنوس سفارشی 833 میلیون و 500 هزار تومان است.

این شرکت همچنین قیمت 705 میلیون و 500 هزار تومان را برای هایما S 5 سفید و 720 میلیون تومان را برای هایما S 5 قرمز ونیزی و نقره‌ای تیتانیوم اعلام کرده است.

هزینه‌های جانبی در کلیه این خودرو‌ها شامل بیمه و شماره‌گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ 43میلیون و 713هزار و 100ریال است و 12درصد مالیات و عوارض قانونی برای هایما S5 و 13درصد مالیات و عوارض قانونی برای هایما S7 افزوده می‌شود که بر اساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود.

پیش پرداخت هایما 25درصد و تاریخ تحویل آن 6 اسفندماه است.

هایما S7 مشکی آبنوس سفارشی مجهز به جک برقی صندوق عقب و با پوشش نانو سرامیکی است و هایما S7 نقره‌ای تیتانیوم و S5 قرمز ونیزی نیز دارای پوشش نانو سرامیکی است.

برای تهیه آموزش خرید چگونگی ثبت نام در بورس کالا از طریق صفحه دریافت آموزش اقدام نمایید

 

2022-11-27T22:08:06+03:306 آذر 1401|۰ نظر
اشاره به موضوع
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!
رفتن به واتساپ
پشتیبانی آنلاین
سلام👋
در مورد آموزش ثبت نام سوال دارید بفرمائید