//عرضه لاماری ایما در بورس کالا چهارشنبه ۹ آذرماه ۱۴۰۱

عرضه لاماری ایما در بورس کالا چهارشنبه ۹ آذرماه ۱۴۰۱

بنابر اعلام گروه خودروسازی آرین پارس موتور، دور جدید عرضه خودروی لاماری ایما در بورس کالا روز چهارشنبه، ۹ آذرماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود.

  • هر کد ملی تنها مجاز به ثبت سفارش برای یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ مذکور و برای یک خودرو است.
  • خریداران لاماری ایما علاوه بر قیمت نهایی موظف به پرداخت ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده طبق قیمت نهایی فروش و ۲۴ میلیون و ۷۲۸ هزار تومان برای سایر هزینه‌ها مانند پلاک‌گذاری، مالیات، عوارض و…. هستند.

علاقمندان جهت شرکت در دومین مرحله عرضه کراس اوور لاماری ایما، بورس کالا از صبح روز چهارشنبه 9 آذرماه 1401 تا پایان همان روز اقدام نمایند. در این دوره لاماری ایما با قیمت قبلی در بورس کالا حضور داشته و افزایش قیمتی را تجربه نکرده است. در حال حاضر لاماری ایما با قیمت 981 میلیون تومان در بورس کالا عرضه خواهد شد.

در این دوره نیز مانند دوره‌های پیشین هر کد ملی تنها مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک دستگاه خودرو است و صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار انجام خواهد شد.

خریداران ملزم به ایجاد و تکمیل پرونده شخصی و واریز وجه هزینه‌های ۹ درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها به مبلغ ۲۴۷ میلیون ۲۸۲ هزار ریال برای بیمه شخص ثالث، پلاک، مالیات و عوارض شماره گذاری و عوارض شهرداری هستند که باید همزمان با تسویه اصل مبلغ واریز کنند.

همه هزینه‌های خرید خودرو لاماری ایما از بورس کالا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی شخصی خریدار و به حساب شرکت آرین پارس موتور از طریق وب گاه و درگاه پرداخت الکترونیک واریز شود.

2022-11-27T22:19:06+03:306 آذر 1401|۰ نظر
اشاره به موضوع
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!
رفتن به واتساپ
پشتیبانی آنلاین
سلام👋
در مورد آموزش ثبت نام سوال دارید بفرمائید