//ثبت نام پیکاپ فوتون اتوماتیک بنزینی ایران خودرو دیزل خرداد ۱۴۰۲

ثبت نام پیکاپ فوتون اتوماتیک بنزینی ایران خودرو دیزل خرداد ۱۴۰۲

پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک ایران خودرو دیزل

شرایط فورش و ثبت نام به صورت پیش فروش پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک g7 ایران خودرو دیزل فوتون تونلند اعلام شد

از روز چهارشنبه مورخ 3 خردادماه 1402 آغاز شده و ثبت نام از متقاضیان، تا زمان تکمیل ظرفیت فروش نیز ادامه دارد

 

وانت پیکاپ فوتون بنزینی با گیربکس اتوماتیک با قیمت نهایی 18.802.631.832 ریال به فروش می رسد که مبلغ 9435166691 ریال آن به صورت نقدی در زمان پیش فروش دریافت می شود و مابقی آن طی دو فقره چک به ترتیب 45 روز و 90 روز بعد از ثبت نام به مبلغ های 471 میلیون تومان دریافت می شود

سود مشارکت در طرح فروش پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک 12 درصد و سود انصراف 9 درصد می باشد

موعد تحویل پیکاپ فوتون اتوماتیک جی 7 هفته آخر مهر 1402 و هفته آخر آبان 1402 می باشد

شرایط فورش

1- قیمت : قیمت خودرو به صورت قطعی می باشد.

2- سود انصراف : در صورت انصراف از خرید، طبق جدول فوق سود انصراف به مبالغ پیش پرداخت مشروط بر گذشت یک ماه از ثبت نام تا تاریخ انصراف تعلق می گیرد.

3- نحوه ثبت نام : ثبت نام صرفاً از طریق سایت شرکت و به صورت اینترنتی بوده و متقاضی مکلف است با انتخاب نمایندگی های محل سکونت خود اقدام به ثبت سفارش نماید. همچنین ضروری است پیش پرداخت اولیه نقدی از کارت بانکی مالک قرارداد واریز و چک های مدت دار تکمیل مالی نیز متعلق به مالک قرارداد باشد

4- محدودیت ها : جهت هر نوع خودرو، هر شخص با کد ملی مشخص و شرایط سنی بالای 18 سال و دارای گواهینامه رانندگی خودرو  صرفاً می تواند برای یک دستگاه ثبت نام نماید. ضمنا افرادی مجاز به ثبت نام می باشند که طی یکسال گذشتهاز مورخ 1401/03/02 تاکنون هیچ یک از انواع محصولات را از شرکت ایران خودرو دیزل خریداری نکرده باشند.

5 – در صورت ثبت نام و عدم احراز شرایط فوق ضمن ابطال قرارداد، متقاضی در سال 1402 امکان ثبت نام در هیچ یک از طرح های فروش شرکت را نخواهد داشت و مطابق ضوابط شرکت وجه پیش پرداخت ظرف مدت بیست روز به حساب وی عودت داده می شود.

6 – تغییر نام و صلح امکانپذیر نمی باشد و اسناد خودروها به نام خریدار صادر می گردد.

7- به محض تکمیل ظرفیت این شرکت حق دارد نسبت به توقف طرح اقدام نماید.

8- هزینه شماره گذاری هر دستگاه به صورت علی الحساب 3/936/150 ریال می باشد که در قیمت فوق لحاظ و به مبلغ پیش پرداخت اول نقدی اضافه شده است.چنانچه از تاریخ تکمیل مالی تا زمان تحویل خودرو بر اساس اعلام مراجع قانونی ذیربط تغییر یابد، ما به التفاوت هزینه محاسبه و قبل از تحویل خودرو از خریدار دریافت خواهد شد.

9- هزینه بیمه شخص ثالت بر عهده مشتری می باشد که به صورت علی الحساب در قیمت فوق لحاظ شده است و ما به التفاوت هزینه پس از بیمه نمودن خودرو از سوی بیمه گر و اعلام قیمت نهایی، محاسبه و دریافت خواهد شد. لازم به ذکر است خریدار می بایستی تا زمان تحویل نسبت به تعیین شرکت بیمه گر اقدام نماید و در صورت عدم اعلام خریدار، شرکت نسبت به اخذ بیمه شخص ثالث از یکی از شرکت های بیمه گر اقدام خواهد نمود.

10- هزینه حمل خودرو به قیمت نهایی محصول اضافه می گردد.

11 – در صورت اعمال هر گونه تغییرات در مشخصات فنی خودرو  قوای محرکه ، بدنه ، الزامات جانبی ، تزئینات و غیره که ناشی از الزامات اجباری شرکت میباشد خریدار ضمن پذیرش این تغییر ملزم به پرداخت هزینه های اعلام شده می باشد .
12- در صورت اعمال هر گونه تغییر و الزام قانونی مبنی بر پرداخت مالیات و عوارض، خریدار ضمن پذیرش این تغییر ملزم به پرداخت هزینه های اعلام شده می باشد .

13- برای واریز مرحله دوم و سوم ودایع، هر کدام یک فقره چک صیاد به سررسید تعیین شده در زمان ثبت نام دریافت می گردد که باید در سامانه “صیاد” و “ثنا” ثبت شده باشد.

14 – در فروش اینترنتی، متقاضی می بایست حداکثر تا دو روز کاری نسبت به تکمیل پرونده و ارائه چک های مراحل پرداختی روش فروش انتخابی به نمایندگی مورد نظر اقدام نماید.

15 – تحویل خودرو منوط بر تکمیل بهای خودرو می باشد. در روش فروش نقدی مرحله ای می بایست کل بهای خودرو در موعد مقرر وصول شده باشد

16 – %1 مالیات نقل و انتقال در قیمت لحاظ نشده است و در صورت الزام قانونی مبنی بر پرداخت از سوی خریدار، وجه آن قبل از تحویل خودرو دریافت خواهد شد.

17 – تغییر در قیمت ناشی از تغییر در قوانین استاندارد، شماره گذاری و…: چنانچه بر اساس قوانین و مقررات ابلاغی دولتی تا قبل از تحویل نهایی خودرو، شرکت ملزم به تغییرات فنی در خودرو شود یا در طول فرآیند قانونی برای آماده سازی و تحویل خودرو اخذ پلاک، اسقاط و … ملزم به پرداخت هزینه هایی شود که در قیمت تمام شده خودرو تاثیر داشته باشد، این هزینه ها طبق قوانین صادره به قیمت نهایی اضافه و خریدار موظف است قبل از تحویل، آن را پرداخت نماید.

برای آموزش ثبت نام محصولات ایران خودرو دیزل مخصوصا آموزش ثبت نام فوتون دیزلی اتوماتیک بنزینی g7 که متقاضی بالایی دارد به قسمت دانلود آموزش مراجعه نمایید و با پرداخت هزینه آموزش آن را دانلود نمایید

2023-06-22T20:22:05+04:301 تیر 1402|۰ نظر
اشاره به موضوع
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!
رفتن به واتساپ
پشتیبانی آنلاین
سلام👋
در مورد آموزش ثبت نام سوال دارید بفرمائید