//پیش فروش محصولات سایپا به مناسبت دهه فجر – طرح جوانی

پیش فروش محصولات سایپا به مناسبت دهه فجر – طرح جوانی

پیش فروش دهه فجر

پیش فروش محصولات سایپا به مناسبت دهه فجر برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر (طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) به مدت سه روز آغاز شد.

در این طرح، چهار محصول ساینا S دوگانه‌سوز، کوییک مدل GX، کوییک R اتوماتیک و کوییک R مدل GX در قالب طرح پیش فروش یکساله برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر عرضه می‌شود.

متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (مادران) می‌توانند از ساعت ۹ صبح به مدت سه روز با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com در این طرح ثبت‌نام کنند.

براساس اعلام سایپا؛ افتتاح حساب وکالتی و واریز بخشی از وجه خودرو، شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی‌شود.

سایپا پیش فروش محصولات خود را در بهمن ماه (طرح جوانی جمعیت ویژه دهه فجر) آغاز کرد. در این طرح جدید، محصولات سایپا شامل ساینا S دوگانه سوز، کوییک مدل GX، کوییک R اتوماتیک و کوییک R مدل Gx عرضه می‌شود.

بر اساس بخشنامه معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا شرایط پیش فروش سایپا ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی این گروه خودروسازی در مهر ۱۴۰۱ اعلام شد و در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی مصوبه مجلس شورای اسلامی به تاریخ ۱۹/‏۰۸/‏۱۴۰۰‬ گروه خودرو سازی سایپا امکان ثبت نام یک دستگاه از محصولات را برای مادرانی که فرزند دوم و ما بعد آنها پس از تاریخ مذکور متولد شده‌اند فراهم کرده است.

ثبت نام سایپا

متقاضیان می‌توانند با ورود به سایت سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت نام کاربری و رمز عبور نسبت به انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

محصولات سایپا

بر پایه بخشنامه گروه خودروسازی سایپا محصولات ارائه شده در این طرح شامل ساینا S دوگانه سوز، کوییک مدل GX، کوییک R اتوماتیک و کوییک R مدل Gx هستند.

قیمت محصولات سایپا

پیش فروش جدید سایپا با قیمت غیر قطعی است و قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت است. در این طرح خودروها با پیش پرداخت علی‌الحساب زیر عرضه می‌شوند.

  • ساینا S دوگانه سوز با پیش پرداخت علی‌الحساب ۱۱۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان
  • کوییک مدل GX با پیش پرداخت علی‌الحساب ۱۲۶ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان
  • کوییک R اتوماتیک با پیش پرداخت علی‌الحساب ۱۴۸ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان
  • کوییک R مدل Gx با پیش پرداخت علی‌الحساب ۱۱۷ میلیون و ۶۲۳ هزار تومان
متقاضیان برای ثبت نام به درگاه اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

 

2023-02-15T17:01:16+03:3026 بهمن 1401|۰ نظر
اشاره به موضوع
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!
رفتن به واتساپ
پشتیبانی آنلاین
سلام👋
در مورد آموزش ثبت نام سوال دارید بفرمائید